Społeczność
blog.ekologia.pl   Publicyści   Sławomir Baczulis   MEBLE EKOLOGICZNE I SIEDZISKA Z BETONU ARCHITEKTONICZNEGO – INNOWACYJNE PROJEKTY MŁODYCH ARCHITEKTÓW
0

MEBLE EKOLOGICZNE I SIEDZISKA Z BETONU ARCHITEKTONICZNEGO – INNOWACYJNE PROJEKTY MŁODYCH ARCHITEKTÓW

Młodzi architekci wnętrz coraz częściej budują swoją markę w oparciu o ideę zrównoważonego rozwoju. Nierzadko ich pierwszymi realizacjami są meble ekologiczne, bądź projekty architektoniczne siedzisk z betonu architektonicznego, które wpisują się doskonale np. w ideę rewitalizacji terenów zielonych i zalewowych rzeki Wisły w Warszawie.

Szerzej na ten temat można przeczytać na blogach, które ruszyły w ramach pionierskiego projektu współpracy studentów i absolwentów Architektury Wnętrz Wyższej Szkoły Ekologii i Zarządzania w Warszawie ze studentami Dziennikarstwa Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Autorem i pomysłodawcą tego projektu jest doc. dr Krzysztof Groń. Dzięki tej inicjatywie młodzi projektanci mają szansę zaistnieć w mediach i wypromować swoje prace na szeroką skalę, co jest także okazją do kreacji własnej marki i odnalezienia miejsca w branży.

W ramach projektu studenci UJ prowadzą trzy blogi studentów i absolwentów WSEiZ:

1. Anna Siatka studentka Dziennikarstwa UJ prowadzi blog Marcina Skubisza (Marcin Skubisz Group) studenta Architektury Wnętrz WSEiZ:

http://marcinskubiszgroup.wordpress.com

2. Anna Hojdeczko studentka Dziennikarstwa UJ prowadzi blog Konrada Bryndy i Pauliny Dyłki (KP Studio Archi-Tektury) absolwentów Architektury Wnętrz WSEiZ:

http://kparchitektura.wordpress.com

3. Joanna Piasecka studentka Dziennikarstwa UJ prowadzi blog Iwony Dłutek-Radeckiej, Renaty Jachtomy i Marcina Gleznera (Wooow Projekt) studentów Architektury Wnętrz WSEiZ:

http://projektwooow.wordpress.com

Serdecznie zapraszam do odwiedzenia blogów młodych architektów wnętrz!
Ten wpis czytano 2086 razy.